Projelerimiz

KONYA ECE GRAND MİLLENİUM OTEL

KONYA'NIN EN BÜYÜK 5 YILDIZLI OTELİ OLAN ECE GRAND MİLLENİUM OTELİ TÜM VİNÇ NAKLİYE KONUSUNDAN FİRMAMIZ ÇÖZÜM ORTAĞI OLMUŞ, OTEL İNŞAATI PROJE KURULUMUNDAN SONA DOĞRU FİRMAMIZDAN TÜM MAKİNA VE EKİPMANLARI KİRALAMIŞTIR.

Devamı

ABALIOĞLU KONYA YEM FABRİKASI

Abalıoğlu yem fabrikalarının konya şubesi olarak konya ereğli yolunda yapılmakta olan yem fabrikasının vinç ve taahhüt işlerini firmamız tarafından yapılmaktadır.

Devamı

SEYDİŞEHİR CİPS FABRİKASI

Devamı

SİVAS ATIKSU ARITMA TESİSİ

Firmamız sivas ilinde yapılan Türkiyenin en büyük arıtma tesislerinden biri olan Sivas Atıksu Arıtma Tesisinde Firmamız projenin Tamamının Vinç ve Taahhüt işlerini başarılı bir şekilde üstlenmiştir.

Devamı

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ

Konya Merkezli Devlet üniversitesi olan Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Akyokuş-Köyceğiz Mevkisinde 28 bin m2 olan inşaatında 2015 yılında başlamış olup Temelinde Ana firmalara Ve taşörenlere Firmamız vinç ve Taahhüt işlerini Sağlamıştır ve Sağlayacaktır.

Devamı

KONYA GIDA VE TARIM ÜNİVERSİTESİ

Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi, KGTÜ (Konya Food and Agriculture University, KFAU),Bilimsel Araştırma Teknoloji Eğitim ve Kültür Vakfı (BARTEK) tarafından 2013 yılında konya'da kurulmuş bir vakıf üniversitesidir.

Devamı

TEKİRDAĞ SU ARITMA

Türkiye de en büyük tesislerinden olan Tekirdağ'ın Malkara ve Hayrabolu ilçelerinde 2 adet atıksu arıtma tesisinde yapımından bitişine kadar vinç hizmetlerini firmamız karşılamıştır

Devamı

TÜRKMENİSTAN DEVLET KURUMLARI İNŞAAT ÇALIŞMALARI

Firmamız Türkmenistan'da yapılmış olan devlet kurumları inşaatında 12 Ay /3 adet hi-ap vinç ile çalışmıştır.

Devamı

MUĞLA MARMARİS ATIKSU ARITMA

Marmaris İçme Suyu Arıtma Tesisi ’ne ham su Marmaris Atatürk Barajı’ndan Ham Su Pompa İstasyonu iletimini ile sağlamaktadır. İstasyonun su pompalama kapasitesi 59.000m3/gün’dür. Arıtma tesisimiz, Marmaris İlçesine (Marmaris, Armutalan, İçmeler ve Beldibi bölgelerine) içme suyu temin etmektedir. Tasarım kapasitesi 56.160m3/gün’dür.

Devamı

MUĞLA GÜMBET ATIKSU ARITMA

Ocak 2008 tarihinde Bodrum Belediyesi tarafınca açık ihale usulü ihalesi yapılan Bodrum Gümbet Atıksu Arıtma Tesisi İnşaatı ve Devreye Alınması ihalesi, 12 Şubat 2009 tarihinde ise yapım işleri tamamlanarak devreye alınmıştır.

Devamı

KONYA ATIK SU ARITMA TESİSİ

Konya Atıksu Arıtma Tesisi Projesi ile, Konya kenti atıksuların insan ve çevre sağlığına uygun ve verimli arıtılması, deşarj edilecek arıtılmış su ve stabilize edilecek arıtma çamuru ile güvenilir çevre koşullarının sağlanması amaçlanmaktadır.

Devamı

TORKU ARENA KONYA STADYUM İNŞAATI

Konya Büyükşehir Stadyumu, Konya şehir merkezinde yer alan, temeli 17 Ekim 2012 tarihinde atılmış ve 2014 yılı Eylül ayında inşaat tamamlanmıştır.

Devamı