MUĞLA MARMARİS ATIKSU ARITMA

MUĞLA MARMARİS ATIKSU ARITMA MUĞLA MARMARİS ATIKSU ARITMA MUĞLA MARMARİS ATIKSU ARITMA MUĞLA MARMARİS ATIKSU ARITMA

MUĞLA MARMARİS ATIKSU ARITMA

Marmaris İçme Suyu Arıtma Tesisi ’ne ham su Marmaris Atatürk Barajı’ndan Ham Su Pompa İstasyonu iletimini ile sağlamaktadır. İstasyonun su pompalama kapasitesi 59.000m3/gün’dür. Arıtma tesisi ; Marmaris İlçesine (Marmaris, Armutalan, İçmeler ve Beldibi bölgelerine) içme suyu temin etmektedir. Tasarım kapasitesi 56.160m3/gün’dür. Tesis, 2030 yılında 305.000 kişiye (2030 nüfus projeksiyonu) su temin edilmek üzere tasarlanmıştır.Konvansiyonel içme suyu arıtma tesisidir.Firmamız Temelinden yapımına kadar ki bütün vinç ve taahhüt işlerini başarılı bir şekilde üstlenmiştir.

Diğer Projeler

KONYA ECE GRAND MİLLENİUM OTEL

KONYA'NIN EN BÜYÜK 5 YILDIZLI OTELİ OLAN ECE GRAND MİLLENİUM OTELİ TÜM VİNÇ NAKLİYE KONUSUNDAN FİRMAMIZ ÇÖZÜM ORTAĞI OLMUŞ, OTEL İNŞAATI PROJE KURULUMUNDAN SONA DOĞRU FİRMAMIZDAN TÜM MAKİNA VE EKİPMANLARI KİRALAMIŞTIR.

Devamı

ABALIOĞLU KONYA YEM FABRİKASI

Abalıoğlu yem fabrikalarının konya şubesi olarak konya ereğli yolunda yapılmakta olan yem fabrikasının vinç ve taahhüt işlerini firmamız tarafından yapılmaktadır.

Devamı

SEYDİŞEHİR CİPS FABRİKASI

Devamı

SİVAS ATIKSU ARITMA TESİSİ

Firmamız sivas ilinde yapılan Türkiyenin en büyük arıtma tesislerinden biri olan Sivas Atıksu Arıtma Tesisinde Firmamız projenin Tamamının Vinç ve Taahhüt işlerini başarılı bir şekilde üstlenmiştir.

Devamı

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ

Konya Merkezli Devlet üniversitesi olan Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Akyokuş-Köyceğiz Mevkisinde 28 bin m2 olan inşaatında 2015 yılında başlamış olup Temelinde Ana firmalara Ve taşörenlere Firmamız vinç ve Taahhüt işlerini Sağlamıştır ve Sağlayacaktır.

Devamı

KONYA GIDA VE TARIM ÜNİVERSİTESİ

Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi, KGTÜ (Konya Food and Agriculture University, KFAU),Bilimsel Araştırma Teknoloji Eğitim ve Kültür Vakfı (BARTEK) tarafından 2013 yılında konya'da kurulmuş bir vakıf üniversitesidir.

Devamı