MUĞLA GÜMBET ATIKSU ARITMA

MUĞLA GÜMBET ATIKSU ARITMA MUĞLA GÜMBET ATIKSU ARITMA MUĞLA GÜMBET ATIKSU ARITMA

MUĞLA GÜMBET ATIKSU ARITMA

Ocak 2008 tarihinde Bodrum Belediyesi tarafınca açık ihale usulü ihalesi yapılan Bodrum Gümbet Atıksu Arıtma Tesisi İnşaatı ve Devreye Alınması ihalesi, Aquamatch Türkiye olarak firması tarafından kazanılmış, 12 Şubat 2009 tarihinde ise yapım işleri tamamlanarak devreye alınmıştır.
Bodrum'un Gümbet mevkiinde anahtar teslim inşa edilen ve kurulmuş olan Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi günde 9600 ton kapasite ile atıksu arıtımı sağlamaktadır. -
Bodrum Belediyesi’ne ait 88.564 metrekarelik alan üzerine yapılan arıtma tesisini Deniz Su ve Atık Su Arıtma ınşaat Ticaret Sanayi A.Ş. ‘ nin 2 milyon 810 bin 500 YTL.maliyeti olduğunu belirtti.
Altı ayda inşaatı tamamlan olan arıtma tesisinin iki aylık deneme sürecinden sonra himet vermeye başladı ve günlük kapasitesinin 10 bin metreküplük olacağı Bodrum’un Gümbet, Bardakçı ve Haremtan bölgesinde yaz aylarında yaklaşık 50 bin kişiye hizmet vereceği belirtildi.Firmamız temelinden bitişine kadar vinç ve taahhüt işlerini başarılı bir şekilde üstlenmiştir.

Diğer Projeler

KONYA ECE GRAND MİLLENİUM OTEL

KONYA'NIN EN BÜYÜK 5 YILDIZLI OTELİ OLAN ECE GRAND MİLLENİUM OTELİ TÜM VİNÇ NAKLİYE KONUSUNDAN FİRMAMIZ ÇÖZÜM ORTAĞI OLMUŞ, OTEL İNŞAATI PROJE KURULUMUNDAN SONA DOĞRU FİRMAMIZDAN TÜM MAKİNA VE EKİPMANLARI KİRALAMIŞTIR.

Devamı

ABALIOĞLU KONYA YEM FABRİKASI

Abalıoğlu yem fabrikalarının konya şubesi olarak konya ereğli yolunda yapılmakta olan yem fabrikasının vinç ve taahhüt işlerini firmamız tarafından yapılmaktadır.

Devamı

SEYDİŞEHİR CİPS FABRİKASI

Devamı

SİVAS ATIKSU ARITMA TESİSİ

Firmamız sivas ilinde yapılan Türkiyenin en büyük arıtma tesislerinden biri olan Sivas Atıksu Arıtma Tesisinde Firmamız projenin Tamamının Vinç ve Taahhüt işlerini başarılı bir şekilde üstlenmiştir.

Devamı

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ

Konya Merkezli Devlet üniversitesi olan Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Akyokuş-Köyceğiz Mevkisinde 28 bin m2 olan inşaatında 2015 yılında başlamış olup Temelinde Ana firmalara Ve taşörenlere Firmamız vinç ve Taahhüt işlerini Sağlamıştır ve Sağlayacaktır.

Devamı

KONYA GIDA VE TARIM ÜNİVERSİTESİ

Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi, KGTÜ (Konya Food and Agriculture University, KFAU),Bilimsel Araştırma Teknoloji Eğitim ve Kültür Vakfı (BARTEK) tarafından 2013 yılında konya'da kurulmuş bir vakıf üniversitesidir.

Devamı