SEPETLİ - PLATFORM VİNÇ

SEPETLİ - PLATFORM VİNÇ

SEPETLİ - PLATFORM VİNÇ

Genel itibari ile insan kaldırmak için kullanılan; temizlik, boya, tabela, montaj işlerinde insan kaldırılan sepetli vinçlerdir.Şirketimiz saatlik günlük ve aylık olmak üzere sepetlik vinç kiralama hizmeti sunmaktadır.

 

 

Kiralık Sepetli vinç platformların kullanımı günümüzde artarken, Teknolojinin gelişmesiyle beraber, insanların hayatını kolaylaştıracak her türlü donanım artık kolaylıkla bulunabiliyor. Bunlardan biriside insan gücünün yetersiz kaldığı alanlarda, hayatı kolaylaştıran sepetli vinçlerdir. Sepetli vinçler özellikle yüksekte çalışanlar için emniyet sağlarken, işlerinde hızlı şekilde yürümesine yardımcı olmaktadır.

KONYA vinç sepeti kiralık sepetli vinç

Sepet Vinç nerelerde kullanılır?

Sepetli vinçlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Özellikle inşaat firmalarının dış cephe tadilatlarında, boya-sıva işlerinde, yüksek yapıların cam temizliğinde, ağır yüklerin yüksek yerlere taşınmasında, kiralık sepetli vinçler kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra, belediyeler tarafından afiş asma, telefon hatlarının tadilatları, billboardlar gibi yüksekte çalışılması gerekli olan alanlarda da sepetli vinçlerden yararlanılmaktadır.

sepet vinçle dış cephe temizliği ve onarımı

Sepet vinç çeşitleri

Sepetli vinçler kullanım yerine ve yapılacak işe göre farklı tonlarda ve farklı yüksekliklerde olabilirler. 20 metreden 80 metreye kadar farklı uzunlukta vinç bulunabilmektedir. Aynı zamanda farklı ağırlıktaki yükleriniz için, taşıma kapasiteleri farklı sepetli vinçler de vardır. Sepetli vinçler; eklemli, eklemsiz ve kendinden yürüyüşlü olmak üzere 3 farklı tarzda bulunmaktadır. Sepeti olmayan vinçlere mobil vinçler denir.

Sepet vinç ihtiyaç alanları ve firmaların kiralama nedenleri?

Ağır tonajlı yüklerin kaldırılmasında, yüksekte yapılacak işlerde ve daha birçok yerde kullanılabilecek olan sepetli vinçler, artık çoğu firma tarafından tercih edilmektedir. Sepetli vinçlerle yapılan işlerin hem daha hızlı hem de daha ekonomik olmasından ötürü firmalar vinç kiralamayı gün geçtikçe daha da fazla talep etmektedir. Vinç satın almak çoğu işletmeye maliyet yaratacağından, uygun fiyatlarla sepetli vinç kiralamak işletmeler tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Kiralama hizmetleri saatlik olabileceği gibi, günlük haftalık veya aylıkta olabilmektedir.

Sepetli vinç kiralama esnasında dikkat edilecek hususlar

Vinç Kiralama son yıllarda popüler olduğundan birçok firma tarafından sepetli vinç kiralama hizmeti verilmektedir. Ancak kiralama yapılırken birkaç hususa özellikle dikkat edilmesi gereklidir. Öncelikle hizmet alınan firmanın kaliteli ve güvenli hizmet verdiğinden emin olmak gerekiyor. Kiralama yapacağınız firmanın kurumsal olmasına özellikle dikkat edilmelidir. Kiralanan vinçlerin düzenli olarak periyodik bakımlarının yapılıp yapılmadığı ilk dikkat edilecek konu olmalıdır. Kiralayacağınız sepetli vinçleri kullanacak, vinç operatörlerinin de belgelerinin olup olmadığı diğer önemli bir konudur.
Sizde Konyada Sağlam vinç'i arayarak kiralık sepet vinç diğer adıyla sepetli platform kiralama hizmetlerinden yararlanarak, işlerinizin daha hızlı ve verimli olmasını sağlarken, çalışmalarınızın da daha güvenli şekilde sürmesini sağlayabilirsiniz.